Vianocne osvetlenie

3 posts / 0 new
Posledne poslané
obyvatel
Vianocne osvetlenie

Dobry den,nedalo sa dnes nevsimnut si noveho vianocneho osvetlenia v nasej obci.Je pekne,ale zase je to o tom istom ako x rokov predtym..preco je osvetlenie zase situovane len v centre obce?To ako kraje obce uz nie su Malzenicami?My na koncoch uz nemame narok na vianocnu atmosferu?Od Trakovic nic,smerom na Velke Kostolany nic...vdaka za odpoved

Valentová
Odpoveď

Ďakujem za Váš postreh a záujem prezentovať svoj názor. Obec v tomto roku obstarala novú výzdobu s ekonomickými možnosťami, ktorú nám rozpočet obce dovoľuje. Súhlasím s Vašim názorom, že každý občan si zaslúži pripomenúť najkrajšie sviatky roka. Keďže chceme zachovať zdravú ekonomiku obce, ale aj zabrániť technickým problémom, ktoré nám výzdobou vzniknú, rozhodla exekutíva obce o výzdobe centrálnej časti obce, tak ako je vo väčšine obcí Slovenska.
Pre upresnenie, len výkon montáže a demontáže výzdoby pomocou vysokozdvižnej plošiny je niekoľko stoviek eur. Ak by obec chcela splniť Vaše predstavy, tieto náklady by sa pohybovali v predpoklade rádovo tisíc a viac eur.
S pozdravom
starosta Miroslav Macko

obyvatel
Vianocne osvetlenie

Dakujem za Vasu odpoved a za vysvetlenie.Ja viem,ze vsetko je o peniazoch a velakrat pre ich nedostatok sa neda nic robit.Tak vysvetlime detom "preco oni maju a my nie" :-) snad inokedy sa aj nase deti dockaju nejakej malej kometky alebo snehovej vlocky :-) No a nakoniec Vas chcem este pochvalit za kazdorocne ukoncenie roka Vasim skvelym ohnostrojom.Je fakt nadherny a kazdy rok sa nan velmi tesime,taky krasny ohnostroj sa v tak malej obci len tak nevidi :-) Dufam,ze aj tento rok sa vsetci v zdravi stretneme pre kulturnym domom..Zelam vsetko dobre..

Ak chcete komentovať, prihláste sa alebo zaregistrujte